Co robić, gdy zachorujesz?

Co zrobić, jeśli okaże się, że mam raka?

Rak płuca jest skomplikowaną chorobą i takie jest również jego leczenie. Nasz serwis oferuje przydatne informacje o tym nowotworze, a opiekujący się tobą lekarze wyjaśnią ci, jakie można zastosować metody terapii, jednak nikt nie jest bardziej kompetentny niż ty w kwestii podejmowania decyzji dotyczących jakości twojego życia i twojej przyszłości. Szukaj informacji i korzystaj z rad, a następnie zrób to, co jest dobre dla ciebie.

Oświadczenie

Treści zamieszczone w serwisie Lung Cancer Alliance mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji lekarskiej, diagnostyki i terapii. Nie mogą również zastąpić badań medycznych ani usług świadczonych przez wykwalifikowany personel medyczny. Zawsze konsultuj się ze swoim lekarzem przed przyjmowaniem jakichkolwiek leków dostępnych na receptę lub bez recepty i przed zastosowaniem jakiejkolwiek terapii. Tylko lekarz może doradzić, co jest dla ciebie bezpieczne i skuteczne. Nigdy nie lekceważ zaleceń lekarskich ani nie rezygnuj z konsultacji medycznej z powodu czegoś, co przeczytałeś w internecie.

Jeśli uważasz, że twój stan wymaga pilnej pomocy medycznej, niezwłocznie zadzwoń do swojego lekarza. Lung Cancer Alliance Polska (LCA PL) nie rekomenduje żadnych badań, lekarzy, produktów, procedur, opinii ani innych informacji, które mogą być zamieszczone na stronie. Użytkownik korzysta na własne ryzyko z informacji przekazanych przez LCA PL. Brak ostrzeżeń na temat zagrożeń związanych ze stosowaniem danego leku lub kombinacji leków nie oznacza, że dany lek lub kombinacja leków jest bezpieczna, skuteczna lub odpowiednia dla ciebie lub jakiegokolwiek innego pacjenta. Należy przeczytać całą informację o leku, aby uzyskać pełną wiedzę na temat jego działania, zastosowania i efektów niepożądanych.

LUNG CANCER ALLIANCE POLSKA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA JAKIEKOLWIEK ASPEKTY ŚWIADCZENIA OPIEKI MEDYCZNEJ W OPARCIU O TREŚCI ZAWARTE W SERWISIE, W TYM RÓWNIEŻ INFORMACJE O LEKACH